• Logo Moravskoslezského kraje - 20 let
  • Logo Moravskoslezského kraje
  • Logo Příspěvkové organizace Moravskoslezského kraje

Dětský domov Čeladná

Jak nám můžete pomoci?
  • Dětský domov Čeladná - ještě jako hotel
  • Dětský domov Čeladná - před rekonstrukcí
  • Dětský domov Čeladná - aktuální fotka
Koronavirus René Dvoran

S ohledem k situaci s výskytem koronaviru (COVID - 19) a následným bezpečnostním opatřením vyhlášených vládou ČR, upozorňujeme rodiče a návštěvníky DD na omezení návštěv v našem zařízení. Ke kontaktu doporučujeme využívat jiné formy kontaktu než osobního - telefon, WhatsApp, sociální sítě, Skype, apod....  

Mikulášská besídka René Dvoran

V sobotu 14.12.2019 v 16 hodin se u nás v dětském domově uskuteční pravidelná Mikulášská besídka. Srdečně zveme rodiče, bývalé děti a zaměstnance a všechny přátelé Dětského domova Čeladná. 

Den otevřených dveří KÚ Moravskoslezského kraje René Dvoran

Pozvánka na dne otevřených dveří pořádaného Krajským úřadem Moravskoslezského kraje v Ostravě.
Akce se koná 28. 9. 2019, v době od 10 do 14 hodin, letos na téma „30 let od sametu 1989 - 2019“

100 let oslavy Dětského domova René Dvoran

V sobotu 14. září 2019 v odpoledních hodinách se v areálu našeho dětského domova uskuteční oslavy 100 let Dětského domova Čeladná. Bližší info zveřejníme průběžně.

 

Dětský domov Čeladná Administrátor Více informací...

Dalšího velkého úspěchu dosáhl náš DD v DD Cupu. Po lednovém 2. místě ve stolním tenise se v druhém díle - běžeckém trojboji (Memoriál Lucie Hanušové. V celkovém součtu týmové soutěže jsme dosáhli stejného počtu bodů jako DD Horní Slavkov s kterým jsme se podělili o první místo. V jednotlivcích opět a zase zazářila Terezka B. kterou doplnila Radka E. Obě zcela suverénně vyhrály své věkové kategorie. Na krásném druhém místě se umístil také Filip B.

  • Hlavním účelem zřízení je zajištění ústavní výchovy nezletilé osobě, případně zletilé osobě do 19 let.
  • Zajišťovat nezletilé osobě, případně zletilé osobě do 19 let, na základě rozhodnutí soudu o ústavní výchově nebo předběžném opatření plní přímé zaopatření a náhradní výchovnou péči v zájmu zdravého vývoje, řádné výchovy a vzdělávání.

Fotogalerie